Dlaczego warto?

Jak ważne jest dla Ciebie, aby wywrzeć na klientach, współpracownikach czy partnerach dobre wrażenie? Pamiętaj, że ogromne znaczenie ma nie tylko jakość Twojego produktu lub usługi, lecz także językowe opakowanie, w którym będziesz je prezentować lub sprzedawać!

Pamiętaj, prawidłowo sporządzony tekst informacyjny jest przezroczysty – przekazuje treść, ale nie zatrzymuje na sobie wzroku i uwagi odbiorcy, nie irytuje, nie wzbudza śmiechu, nie zawstydza.

Chcesz mieć pewność, że przy przeglądaniu Twojej strony czy publikacji nikt nie będzie się śmiał, myślał o brakujących przecinkach lub zastanawiał się, co autor miał na myśli? Chcesz mieć pewność, że Twój przekaz nie zostanie opacznie zrozumiany z powodu błędów? Zaufaj fachowcowi!

Wiele lat doświadczeń w obróbce tekstu, wyczucie funkcjonalności oraz wrażliwość na styl dają gwarancję sprawnej, przejrzystej komunikacji.

Naprawdę warto?

Poprawne pisanie po polsku to nie bułka z masłem. Skomplikowana ortografia, rozbudowana gramatyka, olbrzymia liczba wyjątków. Cała masa nowości napływających z języków obcych i branżowych. Różne rodzaje tekstu – co wypada, a czego nie wypada napisać. Jak znaleźć dobrą drogę w tym gąszczu?

Nie każdy musi być specjalistą w każdej dziedzinie; jednemu lepiej wychodzi robienie szafek, innemu – pisanie o nich.

Jak mawiał Platon: Wielkie dobro dla ludzi, gdyby każdy z nas to robił, na czym się zna, a na czym by się nie znał, oddawał to do roboty innym – znawcom.